Radio Bambi

Anđušić je novi igrač Uniksa!

Nekadašnji košarkaš Partizana Danilo Anđušić novi je igrač Uniksa iz Kazanja. Anđušić je sa Uniksom potpisao jednogodišnju saradnju, uz mogućnost da se ugovor produži za još jednu sezonu. Anđušić u Kazanj dolazi posle odličnih igara u ruskoj Parmi, gde je u VTB ligi prosečno postizao 19,8 poena (četvrti strelac takmičenja), 3,8 skokova i 3,7 asistencija.

Evroligaškom timu nametnuo se u međusobnom duelu kada je Uniksu dao 40 poena, što mu je rekord karijere.

On je dva puta nosio dres Partizana, a igrao je još za Hemofarm, Mega Vizuru, Virtus iz Bolonje, Valjadolid, Bilbao i Anvil.

Član reprezentacije Srbije bio je na Evropskom prvenstvu u Sloveniji 2013. godine.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!