Fudbalski klub Crvena zvezda i Borac odigaće u narednom periodu prijateljsku utakmicu humanitarnog karaktera u Banjaluci, saopštio je klub sa “Marakane”. Sav prihod od ulaznica biće prosleđen u humanitarne svrhe onima kojima je pomoć u ovom trenutku najpotrebnija.
-“FK Crvena zvezda na taј način želi da nastavi da pomaže ugroženima, i apeluјe na sve instituciјe, firme i poјedince da nastave da pokazuјu humanost i solidarnost kako bi se prevazišli teški dani koјi su pogodili Balkan”, – navodi se u poruci crveno-belih.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!