Radio Bambi

Liverpul ubedljiv protiv Zvezde!

Posle 45 godina ponovo su snage odmerili Liverpul i Crvena Zvezda, večeras u okviru trećeg kola Lige šampiona. Crveno-beli su upisali još jedan poraz. Solidno su ušli u meč, pokazali agresivnost i ideju, delujući mnogo bolje nego u Parizu.

Ipak, prva greška je surovo plaćena, pošto je Firmino u 20. minutu iskoristio odličan povratni pas Robertsona i sa desetak metara pogodio za vođstvo. Liverpul je i posle toga bio bolji rival, a do drugog gola došao je u poslednjem minutu prvog poluvremena, kada je odličnu loptu Šaćirija, maestralno realizovao Salah.

Loše je nastavak počeo za srpskog šampiona. Sudija Ziber prestrogo dosuđuje penal za domaći tim nakon duela Stojkovića i Manea, koji Salah sigurno pretvara u gol za 3:0.

Do kraja meča Liverpul je imao još nekoliko šansi, ali je samo Mane uspeo da savlada Borjana u 80. minutu.

Treba istaći da je Zvezda u Engleskoj delovala mnogo bolje i odlučnije nego u Parizu, imala dobre momente, ali je meč presudio veći kvalitet tima Jirgena Klopa.

Na kraju Liverpul – Crvena Zvezda 4:0.