Radio Bambi

Partizan upao u zonu sumraka!

Nekadašnji as Partizana Zoran Mirković rekao je da je srpski prvak upao u “zonu sumraka”. -“Ekipa je u psihološkoj krizi, kao da je upala u zonu sumraka. Primaju se golovi na neverovatne načine, ne dobijaju se “dobijene” utakmice. Protiv Rada, u Surdulici i u Lučanima po svemu što se dešavalo na terenu, po šansama koje je stvorio, Partizan je morao da pobedi bez problema. Potrebna je mobilizacija i podrška na svim nivoima, od navijača, preko uprave, stručnog štaba do igrača, jer je ovo nestvarno”, – rekao je Zoran Mirković za “Žurnal”.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!