Fudbaleri Srbije večeras će sa selekcijom Češke odigrati prijateljsku utakmicu, što će im biti poslednja provera u ovoj godini pred kvalifikacije za svetsko prvenstvo. Fudbalska reprezentacija Srbije obavila je sinoć trening na stadionu u Ostravi na kom će večeras odigrati prijateljski meč sa Češkom. Orlovi su odradili trening umerenog intenziteta, a selektor Ćurčić je na raspolaganju imao sve igrače.
Startna postava je već poznata i radilo se na uigravanju pojedinih akcija.
Utakmica se igra u Ostravi, od 20 časova i 30 minuta.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!