Radio Bambi

Savo debitovao uz četvrti uzastopni poraz Partizana!

Fudbaleri Napretka pobedili su Partizan u Kruševcu 1:0 i gostima iz Humske na debiju Save Miloševića naneli četvrti uzastopni poraz u Superligi Srbije. Domaći tim je bez pobede bio od 30. novembra prošle godine i u tom periodu ostvario je sedam poraza i četiri remija, a trijumfom protiv tima iz Humske napravili su ogroman korak ka plasmanu u doigravanje za šampiona.

Podsetićemo i to da je Partizan sa Žarkom Lazetićem na čelu šefa stručnog štaba pre samo dvadesetak dana na ovom istom stadionu protiv istog protivnika postigao čak četiri pogotka, ne primivši niti jedan, u četvrtfinalu Kupa Srbije.

Ne pamti se slučaj da je neki trener, pa još legenda kluba, dobio svega 20 minuta poverenja i posle toga skandiranje da bi trebalo da ode sa klupe. Nije Savo Milošević ni u igračkim danima bio u prevelikoj ljubavi sa fanovima Partizana, a izgleda da će se to gledanje preko nišana nastaviti i na njegovom novom poslu.

3 boda Čarapanima doneo je Ivan Đorić golom u 18. minutu iz jedinog šuta domaćih u okvir gola, a najbolju šansu da crno-belima donese barem bod propustio je Rikardo koji u 58. minutu nije realizovao jedanaesterac.

Napretku je u 24. minutu, posle velike greške sudije Novice Anđelovskog i njegovog pomoćnika Marije Olajoša-Nađa, poništen gol Endiajea zbog ofsajda. To sve govori kako je Partizan izgledao juče u Lazarevom gradu.

Partizan se nalazi na četvrtoj poziciji sa čak 27 bodova manje od najvećeg rivala, Crvene Zvezde. Sledeću utakmicu igraju u Humskoj protiv trećeplasiranog Čukaričkog, koji ima dva boda više u odnosu na crno-bele.