Radio Bambi

“Večiti derbi” bez pobednika! (Video)

“Večiti derbi” u Humskoj završen je bez pobednika – 1:1, a šampion Srbije uspeo je da nadoknadi minus iz rane faze utakmice. Već u šestom minutu Suma koristi grešku Erakovića ispred šesnaesterca, dodaje loptu do Asana, koji je prosleđuje do Stevanovića, usledio je udarac, lopta na putu do mreže kači jednog igrača Zvezde, dovoljno da prevari Borjana i završi u mreži.

Zvezda je do izjednačenja došla u 75. minutu iz penala. Posle kornera Jojić je povukao za dres Sanaga. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Katai.

Trener Crvene Zvezde Dejan Stanković je rekao da može biti zadovoljan određenim segmentima utakmice, dok ima i onih koji mu se nisu dopali.

Šta je još rekao Stanković nakon meča pogledajte u prvom, a šta njegov kolega ‘s druge strane’ Aleksandar Stanojević u drugom video prilogu ispod teksta.

Pridružite nam se i na Viberu. Pozovite i vaše kontakte sa Vibera da nam se pridruže.