Radio Bambi

Srbija “pregazila” Grčku!

Srbija-Grčka 90:72. Košarkaška reprezentacija Srbije odigrala je sjajnu partiju onda kada je to bilo jako potrebno. U Madridu sa selekcijom Grčke, u osmini finala Svetskog prvenstva “orlovi” su dali maksimum, ostavili srce na terenu i zasluženo pobedili.

Sjajnom i agresivnom odbranom i dobrim odlukama u napadu košarkaši Srbije rešili su ovaj meč u svoju korist.

Srbija će u četvrtfinalu igrati sa boljim iz meča Brazil-Argentina koji je na programu večeras u 22 časa!

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!