Policija je proverama utvrdila da je dojava o postavljenoj bombi u Tržnom centru ,,Mihajlović,, u Bijeljini bila lažna – potvrđeno je u Centru javne bezbednosti Bijeljina. Nepoznato lice telefonom je prijavilo Policijskoj stanici u Bijeljini da je u tržnom centru, čije je svečano otvaranje najavljeno za danas, postavljena bomba. Dojava je upućena u 11:09h. Protivdiverzioni pregled objekta je završen, posetioci se ponovo vraćaju u objekat, a vlasnik TC ,,Mihajlović,, još jednom poziva sve sugrađane na proslavu povodom otvaranja ovog kompleksa.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!