Iz parohijske kuće u bijeljinskom naselju Glavičice provalnici su ukrali oko 2.000 KM crkvenog novca, saopšteno je danas iz Centra javne bezbednosti Bijeljina. Provala se dogodila juče, a, prema rečima jereja Nenada Savića, ovo je druga pljačka kuće u kojoj stanuje sa porodicom. Ovaj put lopovi su u kuću ušli kroz prozor od kupatila.
U prvoj pljački prije tri godine lopovi su ušli na balkonska vrata i iz kuće ukrali zlatni nakit. Parohijski dom nalazi se u dvorištu pravoslavnog hrama Rođenja Presvete Bogorodice u Glavičicama kod Bijeljine.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!