U Bijeljini i okolini u sredu u ranim jutarnjim satima, počela je akcija „Olimp“. Pretreseni su stanovi i druge prostorije na šest lokacija kod šest osumnjičenih za neovlašćenu proizvodnju i promet opojnih droga.
Policija je uhapsila četvoricu osumnjičenih: P. U, N. P, V. V. i M. I, svi iz Bijeljine, dok se za jednom osobom traga.
Oduzeta je određena količina marihune, veći broj telefonskih aparata, SIM kartica i računara.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!