Radio Bambi

Čeka nas najhladnija zima!

Eksperti prognoziraju da će Evropa ove godine biti suočena sa jednom od najhladnijih zima. Nemački ekspert Dominik Jung ističe da mu je već sada hladno samo od gledanja meteoroloških karata i modela i tvrdi da Evropi preti zima veka.

On je istakao da je moguće da ćemo biti suočeni sa najhladinijom zimom u poslednjih 100 godina.

Jung ističe da će pre svega januar i februar biti obeleženi jako niskim temperaturama, i da bi se moglo računati na otpoljenje i porast temperature tek od kraja aprila iduće godine.

Kao razlog za ove prognoze on je naveo arktičke struje koje dopiru do Evrope, a uz to i nižu aktivnost sunca.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!