Radio Bambi

Doboj: “Ubodi krpelja i ujedi zmije!”

U Službu za infektologiju dobojske bolnice primljeno je šest pacijenata sa prolivom i povraćanjem, od kojih su tri boravila na poplavljenom području, saopšteno je iz ove ustanove. U Službi je u protekla 24 časa pregledano šest pacijenata, od kojih četiri zbog uboda krpelja, jedan zbog ujeda zmije, te jedan zbog ujeda psa.

Iz ove ustanove saopšteno je da je stanje na Infektivnoj službi normalno, te apelovano na građane da ne šire dezinformacije.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!