Na benzinskoj pumpi “Dragstes” u Bijeljini, usled eksplozije plinske boce povređena su tri radnika pumpe. Oni su u svesnom stanju prevezeni u bijeljinsku bolnicu i nisu životno ugroženi. Do eksplozije je došlo kada su radnici bocu pripremali za upotrebu.
Iz gradske Vatrogasne službe su informaciju o eksploziji primili u 11:15h, te su odmah na pumpu upućene vatrogasna jedinica, policija i ekipa Hitne pomoći Doma zdravlja Bijeljina. Policija je obezbedila pumpu.
-“Povrede su u vidu opekotina lica i šaka, pregledani su na Urgentnom odeljenju naše bolnice i zbog stepena povreda biće zadržani na bolničkom lečenju. Zbrinuti nisu životno ugroženi”, – izjavio je direktor bolnice “Sveti Vračevi”, Siniša Maksimović.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!