Jedna od najglasnijih opozicionarki u Republici Srpskoj ne krije ambicije da bi rado sela u fotelju predsednice Srpske Željke Cvijanović. Univerzitetska profesorka i poslanica PDP-a u Narodnoj skupštini Srpske, Jelena Trivić, ne krije ambiciju da bude kandidatkinja za predsednicu Republike.
-“Moje ime se provlači i spominje u tom kontekstu. Ne mogu reći da nemam ambiciju. Čovek mora imati ambiciju da bi ostvario ciljeve. Ne možete da budete neskromni ili lažno skromni, pa kažete znate nemam ja ambiciju, ali eto hoće me moji ili hoće me narod. Potpuno je legitimno imati ambicije u životu, ali ne želim biti lažno skromna. Ne znam šta je gore od neskromnosti, osim lažne skromnosti” – rekla je Trivićeva gostujući u programu “Elta TV”.
Potrvdila je da se o zajedničkom kandidatu za predsednika Srpske pregovara unutar opozicije, ali i da je to stopirano zbog aktuelnih dešavanja.
Osvrnula i na priče o neslaganju i trzavicama sa gradonačelnikom Banjaluke Draškom Stanivukovićem.
O čemu je još govorila jedna od najvećih kritičarki aktuelne vlasti u Srpskoj, pogledajte u video prilogu ispod teksta.
Pridružite nam se i na Viberu. Pozovite i vaše kontakte sa Vibera da nam se pridruže.
RADIO BAMBI – VIBER GRUPA
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!