Rano jutros nepoznati počinoci su postavili plinske bombe na dva bankomata u sklopu jednog tržnog centra u Novom Travniku (FBiH). U jakoj eksploziji, koja je probudila stanovnike Novog Travnika, pričinjena je velika materijalna šteta na ulazu u objekat.
Nije poznato koja količina novca je opljačkana.
Policija obavlja uviđaj, a više detalja će biti poznato tokom dana.
Slična krivična dela bila su česta pre nekoliko godina na području Srednjobosanskog kantona. Nakon policijskih akcija u kojima su uhapšene dve grupe koje su se bavile pljačkom bankomata, nekoliko godina nije zabeleženo ovakvo krivično delo.
Pridružite nam se i na Viberu. Pozovite i vaše kontakte sa Vibera da nam se pridruže.
RADIO BAMBI – VIBER GRUPA
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!