Četvorogodišnje dete, čiji su inicijali B.N, poginulo je u saobraćajnoj nesreći na banjalučkom lokalnom putu Krupa – Stričići u mestu Ledenice, kada je automobil “pežo” zbog, za sada nepoznatih razloga, sleteo sa kolovoza, saopšteno je iz Okružnog tužilaštva u Banjaluci. Iz Okružnog tužilaštva saopšteno je da je automobilom “pežo” upravljao Vid Tešanović (66), koji je, kako je potvrđeno iz Centra javne bezbednosti Banjaluka, u jučerašnjoj nesreći povređen, kao i dete, koje ima pet godina.
U Centru javne bezbednosti Banjaluka rečeno je da se saobraćajna nesreća dogodila juče u 17.40 časova. Uviđaj na licu mesta obavili su pripadnici Policijske stanice za bezbednost saobraćaja Banjaluka i dežurni tužilac banjalučkog Okružnog tužilaštva.
Preuzimaju se sve potrebne radnje radi utvrđivanja okolnosti nesreće.
PRESS RS
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!