Radio Bambi

Procvetale šljive u Bijeljini!

Iako je jesen stigla, u Semberiji ljudi, a ni biljke, više ne znaju koje je godišnje doba. U voćnjaku Slobodana Dmitrovića iz Gojsovca, kod Bijeljine, ovih dana procvetali su zasadi šljive, niklo novo lišće, a na pojedinim stabljikama već su formirani pupoljci.

Nepredvidivo vreme, te poplave koje su ove godine zadesile Semberiju, ali i celi region, pokazuju da klima definitivno više nije ista kao prethodnih godina.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!