U automobilu parkiranom kod zgrade Gradske uprave u centru Bijeljine, pronađeno je beživotno telo muške osobe satrije životne dobi. Jedan od radnika u Gradskoj upravi primetio je da se vozač, koji je bio vezan sigurnosnim pojasom, ne pomera u automobilu i o tome obavestio policiju.
Nakon toga je pozvana i ekipa Hitnr pomoći koja je konstatovala smrt vozača. U Policijskoj upravi Bijeljina je potvrđeno da je reč o prirodnoj smrti.
PODRŽITE NAŠ RAD DOBROVOLjNIM NOVČANIM DONACIJAMA:
SMS DONACIJE >>> KLIK NA LINK OVDE
Pridružite nam se i na Viberu. Pozovite i vaše kontakte sa Vibera da nam se pridruže.
RADIO BAMBI – VIBER GRUPA
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!