Radio Bambi

Prva žrtva zime u RS!

Pedesetjednogodišnji Ljubomir Ostojić umro je od posledica smrzavanja, a njegovo telo pronađeno je pored puta u naselju Branino brdo, u mestu Pribinić, kod Teslića, saopšteno je iz Centra javne bezbednosti Doboj. Uviđajem, koji je izvršila teslićka policija zajedno sa lekarom mrtvozornikom Doma zdravlja Teslić, utvrđeno je da je smrt nastupila usled smrzavanja.

Prilikom pregleda tela nisu pronađeni tragovi nasilja, a na osnovu prikupljenih operativnih saznanja utvrđeno je da se Ostojić kasno noću vraćao kući lokalnim putem koji nije bio očišćen od snega.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!