Radio Bambi

Prvorođenoj bebi dar od Mićića!

Gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić nastavio je tradiciju darovanja prve bebe koja je došla na svet u bijeljinskom porodilištu u novoj 2014. godini. Dar gradonačelnika Mićića od 1.000 konvertibilnih maraka dobila je Mia Perić, prvo dete Andrijane i Danka Perića iz Bijeljine.

Prilikom posete porodici Perić, Gradonačelnik im je poželeo veliku i zdravu porodicu, jer bez biološke obnove stanovništva nema budućnosti nijednog društva.

-“Gradska uprava sa svoje strane čini sve da stvori ambijent u kojem će roditelji dece lakše nalaziti posao i odgajati svoju decu u normalnim uslovima. Kao i predhodnih godina, i ove godine su u budžetu Grada planirna sredstva za vantelesnu oplodnju, kao pomoć porodicama koje imaju problem sa sterilitetom. Nadam se da će ovi napori uroditi plodom i da će u budućnosti u Bijeljini biti više dece”, – izrazio je svoje očekivanje gradonačelnik Mićić.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!