Tridesetogodišnja Z.J. izvršila je samoubistvo sinoć bacivši se sa četvrtog sprata zgrade u ulici Miloša Obilića u Bijeljini. Kako nezvanično saznajemo radi se o Zorici Janjuš iz Šekovića sa stalnim mestom prebivališta u Dvorovima.
Nesrećna žena skočila je sa balkona stana u kome je živela sama kao podstanar.
Njeno samoubistvo Centru javne bezbednosti Bijeljina prijavio je nepoznati muškarac u 21čas i 30 minuta.
RTV BN
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!