Radio Bambi

TZ: “Dečak pao na ogradu sa šiljcima!”

Lekari sa UKC-a Tuzla vode borbu za život sedmogodišnjeg dečaka A.A., koji je u četvrtak poslepodne pao sa prozora svoje porodične kuće na ogradu sa šiljcima. -“Pacijent je izuzetno teškog zdravstvenog stanja. Smešten je na Odeljenje intenzivne njege i priključen je na aparate za veštačko disanje”, – kaže portparolka UKC-a Tuzla Amra Odobašić.

Policija utvrđuje na koji način je došlo do nesreće, a o događaju je upoznat i dežurni kantonalni tužilac.

Istraga je u toku.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!