Radio Bambi

Uhapšen piroman u Bijeljini!

Zbog postojanja osnovane sumnje da je na području Bijeljine u poslednjih nekoliko dana podmetnuo požare na četiri lokacije, policija je uhapsila muškarca inicijala D.L. (20) iz Bijeljine. Prema rezultatima istrage, on je u Ulicama Srpske Vojske, Sofke Nikolić i Žrtava fašističkog terora, u utorak od 20 do 21:30h, zapalio tri napuštene kuće.

Osumnjičeni je ulazio u pomenute objekte i upaljačem palio nameštaj, platna i tkanine koje bi pronašao, te tako izazivao požare.

Svoje piromansko delo nastavio je i sinoć, kada je oko 18 časova u Ulici Branka Ćopića, zapalio još jednu napuštenu kuću koja je u potpunosti izgorela.

Nakon hapšenja D.L. je priznao sva počinjena krivična dela.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!