Radio Bambi

Vanredna sednica Vlade!

U Banjaluci je održana vanredna sednica Vlade Republike Srpske, kojoj su prisustvovali predsednik Republike Milorad Dodik, predsednik Narodne skupštine Srpske Nedeljko Čubrilović i direktor Policije Gojko Vasić. Predsednica Vlade Željka Cvijanović sazvala je protekle večeri hitnu sednicu Vlade zbog terorističkog napada na policijsku stanicu u Zvorniku.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!