Bračni par čiji su inicijali E.Ј.C. /30/ i G.Ј. /44/ uhapšeni su u Bijeljini po poternici policije Švedske. -“Oni su pozvali policiju radi svađe, a nakon toga su uhapšeni po međunarodnoj crvenoj poternici iz Švedske”, – saopšteno je iz Policijske uprave (PU) Bijeljina. Proverom supružnika, utvrđeno je da je za njima raspisana međunarodna crvena poternica od strane policije iz Štokholma, a zbog krivičnog dela ‘zločin protiv porodice – otmica’.
Oni su roditelji petoro maloletne dece od kojih najmlađe ima šest meseci.
Lice G.Ј. je državljanin Srbije, supruga E.Ј.C. ima državljanstva BiH i Srbije, a u Bijeljini su živeli kao podstanari.
Bračni par će biti predati u nadležnost Sudu BiH.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!