Radio Bambi

ZV – Kasni grejna sezona!

Sezona grejanja u Zvorniku umesto danas počeće u četvrtak, 17. oktobra, rekao je direktor “Zvornik-stana” Miodrag Jevtić. On je naveo da je “Zvornik-stan” uplatio 2.000.000 KM isporučiocu “Bh gasu”, te da očekuje da u četvrtak bude pušten gas koji zvorničke kotlane koriste kao energent.

-“Ispunili smo zahtev ‘Bh gasa’ i uplatili dva miliona KM koje smo obezbedili iz kreditnog zaduženja, tako da očekujemo da grejanje počne u četvrtak”, – rekao je Jevtić.

On je dodao da o kašnjenju početka sezone grejanja danas obaveštavaju i predstavnike zajednica etažnih vlasnika.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!