Radio Bambi

Stanje za plakanje! (Video)

Iz Grandove ‘muzičke radionice’ stiže još jedan singl koji prema prvim komentarima preti da postane mega hit ovog leta. Radi se o duetskoj pesmi ‘Stanje za plakanje” koju su snimili popularna bosanska pevačica Olja Bajrami i mladi Grandovac Uroš Živković. -“Dragi moji, puno toga sam vam pripremila za ovo leto i jesen. Za početak Uroš Živkovic i ja! Ljubi Vas vaša Olja Bajrami”, – napisala je pevačica na društvenim mrežama kada je sa pratiocima podelila novi potencijalni hit.

Uroš je nedavno predstavio i svoju novu pesmu pod nazivom ‘Lutko moja’ koja je vrlo brzo postala izuzetno slušana u klubovima i na radio stanicama širom regije.

Verujemo da će tako biti i sa ovim duetom.

Pogledajte video priloge!

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!