Danas je teško zamisliti život u gradu na 35 stepeni bez klima uređaja, ali za neke je to luksuz koji previše košta. Zbog toga je jedan penzioner iz Novog Sada odlučio da samostalno napravi rashladni uređaj. Pogledajte! B92
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!
Šumaher teško povređen!
Gastoz priznao da je narkoman!
Kamenovali Vučića i Pahora!
Pripremite se za temperaturni šok
Sigurno je ovo prava ljubav
SVE O SPORTU
Piti rakiju nije samo svojevrsni dokaz muskos...
Banjalucki cevapi su precnika oko 2 cm, duzin...
Strah od stale i nista drugo...
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!