Komunalna policija Grada Mostara nakon prijave građana sprečila je presađivanje palme na mostarskom starom igralištu. Naime, par osoba je juče oko 14 časova došlo na pomenutu lokaciju , te pokušalo iščupati palmu koja se nalazi na javnoj površini preko 20 godina. Da situacija bude još bizarnija, oni su palmu kupili od lica koje je istu ‘okačilo’ na popularnu oglasnu web stranicu.
Kako saznajemo, gradsku palmu prodavac je nudio po ceni od 400 maraka.
Nakon bezuspešnog čupanja drveta, Komunalna policija i inspektori su izdali upozorenje, te naložili osobama vraćanje palme u prvobitno stanje. Identiteti prodavca i kupaca nisu saopšteni.
Pridružite nam se i na Viberu. Pozovite i vaše kontakte sa Vibera da nam se pridruže.
⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
RADIO BAMBI – VIBER GRUPA
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!