Treću solo pesmu od kada je napustio bend Miligram, Alen Ademović premijerno je predstavio juče u ‘Specijalu” kod Saše Popovića. Zanimljivo je da je popularni pevač snimio pesmu koju je napravila jedna javnosti nepoznata devojka, inače njegov veliki fan.
Radi se o Belmi Sakić koja se svojim delom ponosno pohvalila na ‘Fejsbuku’. Pesma se zove ‘Svadba’, a Belma je napisala i muziku i tekst. Aranžman potpisuje Bojan Memišević.
Pogledajte dva video priloga ispod teksta.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!