Fudbaler ‘Al Sada’ Ćavi Ernandes rekao je da je Kristijano Ronaldo “spektakularan”, ali da je njegov problem to što postoji Lionel Mesi, koga smatra najboljim fudbalerom u istoriji. U diskusijama oko toga ko je najbolji fudbaler svih vremena stalno se pominju Ronaldo i Mesi, a Ćavi, koji je igrao sa Mesijem u Barseloni, rekao je da Ronaldo zaslužuje poštovanje, ali da nije bolji od Argentinca.
-“Kristijano Ronaldo je rođeni strelac, spektakularan fudbaler. Ali, problem je što je tu Mesi, koji je za mene najbolji fudbaler u istoriji”, – rekao je Ćavi za televiziju ‘A Bola’.
Barselona i Real Madrid se bore za šampionsku titulu u Primeri.
Obe ekipe imaju po 81 bod, ali Real ima utakmicu manje.



Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!