Radio Bambi

Veliki Liverpul pao u Beogradu!

Fudbaleri Crvene Zvezde večeras su u Beogradu upisali veliku i važnu pobedu. U okviru četvrtog kola Lige šampiona, crveno-beli su bili bolji od Liverpula i na kraju slavili rezultatom 2:0. Domaćin je poveo u 23. minutu.

Marin je izveo korner i uputio oštru loptu u šesnaesterac protivnika, a tamo je najbolji u skoku bio Pavkov koji je maestralno glavom matirao Alisona.

Šest minuta kasnije ponovo se zatresla mreža Liverpula, a ponovo je strelac bio Pavkov. Napadač Zvezde je uspeo da zadrži loptu nakon greške Liverpula, potom je izborio poziciju za šut sa distance, kojim je na spektakularan način poentirao.

Kako se i očekivalo, nije Liverpul bio lak protivnik, imali su i oni svoje šanse, ali srećom po crveno-bele, nisu uspeli savladati odličnog Borjana.

Sve čestitke Crvenoj Zvezdi na sjajnoj igri i potpuno zasluženoj pobedi.