U Bijeljini je prošle nedelje ozvaničen početak radova na izgradnji nove Autobuske stanice na mestu nekadašnje železničke stanice. Očekuje se da stanica bude izgrađena do...
Godinama se u Bijeljini priča o izmeštanju glavne autobuske stanice sa trenutne lokacije na lokaciju stare železničke stanice. Gradonačelnik Mićo Mićić je nebrojeno puta ponovio...